Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování

28. 4. 2013
Poděkování za materiální a fyzickou pomoc při rekonstrukci kantýny 
 
ZKO Cheb touto formou velmi děkuje Aničce Zelingerové a Lukáši Woldertovi za fyzickou a materiální pomoc (dovoz dřeva, písku, zateplovací vaty, ostatního materiálu apod.) v rámci výstavby nové kantýny pro klub. Velmi si této pomoci vážíme! Dále bychom chtěli poděkovat i Kateřině Polákové a jejímu Jiřímu za pomoc při kopání odpadu, zvláště s ohledem na skutečnost, že žádná z těchto osob není členem klubu.
 
 
 
 
Poděkování za úpravy příjezdové cesty ke cvičišti
 
ZKO Cheb touto cestou děkuje společnosti CHETES za úpravu části příjezdové cesty k našemu cvičišti, kterou provedla zcela zdarma !!!! Poděkování se pokusíme zveřejnit i v Chebském deníku.
 
 

 

 

 

Poděkování za sponzorský dar
 
ZKO Cheb obdržela finanční dar od manželů Bäumgartnerových ve výši 5.900, Kč společně s hmotným darem v podobě křovinořezu. Paní Věra Nesládková zajistila finanční pomoc od podnikatelských subjektů v celkové výši 15.500,- Kč  (MUDr. Novotný Vlastimil; Pevac s.r.o.; Lázeňský dům Diana; Raiffeisenbank im Stiftland eG, pobočka Cheb, o.z.).
 
Srdečně děkujeme za tyto sponzorské dary a zároveň si velmi ceníme lidí, jež jakýmkoli způsobem podporují klub.
Bez těchto darů a příspěvků od členů klubu bychom jen těžko mohli realizovat kompletnější rekonstrukci kluboven, kterou má klub ..v dohledné době v plánu.
 
Po plánované rekonstrukci zveřejníme, na co byly poukázané částky využity. 

Pan Petr Švehla poskytl ZKO Cheb sponzorský dar ve výši 1.000,-Kč. Klub touto cestou srdečně panu Švehlovi děkuje. Více v dopise od pana Švehly, který si lze přečíst ZDE.

Článek v Chebském deníku, ZDE